SMUTEK W DRUŻYNIE BYSTRZYCY - IV LIGA W KĄTACH WROCŁAWSKICH

W dniu 30.05.2015 po przegranym 0-1 meczu z Piastem Żmigród nasza drużyna została zdegradowana o jedną klasę rozgrywkową , pomimo ambitnej gry całego zespołu nie udało się uzyskać dobrego rezultatu który pozwolił by nadal myśleć o utrzymaniu się w III LIDZE .

Należy się dodać bardzo ważną wiadomość co do kadry zespołu , graliśmy 2 mecz z rzędu w 11 osobowym składzie bez zawodników rezerwowych ( Anisimowicz i Rodzik są kontuzjowani i  byli tylko wpisani w protokole sędziowskim ) , co więcej nasz kapitan Mateusz Jaskólski grał z niewyleczoną kontuzją ryzykując własne zdrowie dla dobra drużyny .

Sam mecz toczył się pod dyktando gospodarzy którzy stworzyli sobie kilka 100% sytuacji bramkowych , jednak nie potrafili zamienić ich na bramki gdyż Aleksiej Kazakov wygrał wszystkie pojedynki z zawodnikami Piasta , dopiero rzut karny ( bardzo kontrowersyjny ) dał gospodarzom 3 punkty ( drugi rzut karny obronił A.Kazakov )

Skład Bystrzycy Kąty Wrocławskie

KAZAKOV - GRABAR , BAGIŃSKI , OŻGA , RECZKA - JASKÓLSKI , KOŚCIUK , DUDZIC , PAŁYS , MAJERZ , RYBAK

SZTAB SZKOLENIOWY :I Trener Piotr Duda , II Trener Albert Nedzwiedziuk , Trener Bramkarzy Kornel Sagan , Fizjoterapeuta Rybak.